Kabataş Erkek Lisesi tarihi, bilgileri, öğretmenleri, öğrencileri, Kabataş Erkek Lisesi mezunları... Kabataş Erkek Lisesi portalı

 

Kabataş Erkek Lisesi mezunları piknikte buluştu

Antalya'da yaşayan Kabataş Lisesi Mezunları Antalya Kabataşlılar Derneği'nin gelenekselleşen pikniğinde bir araya geldi.

1908’de kurulan Kabataş Lisesi’nin Türkiye’nin muhtelif yerlerinde birçok üyesi bulunuyor. 1998 yılından bu yana Antalya’da faaliyet gösteren Antalya Kabataşlılar Derneği’nin Korkuteli Bayat Köyü Meltem Çiftliği’nde gerçekleştirdiği pikniğe yoğun katılım oldu.

Derneğin Kurucu Başkanı Ünal Çatak’ında katıldığı piknikte bir konuşma yapan Antalya Kabataşlılar Dernek Başkanı Hüseyin Seymen konuşmasında, mezunlarla bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Seymen: "Kabataşlılar arasında dayanışmayı sağlamak amacıyla her yıl gerçekleştirdiğimiz pikniğimize yine her zamanki gibi yoğun katılım gösterdiğiniz için hepinize teşekkür ederim.

Etkinliğimiz her yıl sizlerinde desteğiyle devam edecek. Kabataş Erkek Lisesi mezunu olmak bir ayrıcalıktır ve bu ayrıcalığı sizlerle birlikte yaşıyor olmaktan mutluluk duyuyorum" şeklinde konuştu.

Konuşma sonrası Kurucu Başkan Ünal Çatak ve Antalya Kabataşlılar Derneği Başkanı Hüseyin Seymen, pikniğe ev sahipliği yapan Kabataş Erkek Lisesi mezunu ve Antalya’nın tanınmış simalarından Oktay Berberoğlu’na piknik anısına bir teşekkür plaketi verdiler.Facebook'a ekle havan olsun I'm reading: Kabataş Erkek Lisesi mezunları piknikte buluştuTwitter'a ekle şeklin olsun

Labels:

Kabataş Arşivi

Kabataş Erkek Lisesi Kabataş Erkek Lisesi Sitesi Domain Ajansı

Rating , 10 out of 10 based on 10 ratings